Fotografie wymagają szczególnej oprawy. Niezwykle ważna jest dla nas jakość. Począwszy od pierwszego kontaktu z Wami, organizacji sesji, atmosfery podczas niej ale także na etapie późniejszej postprodukcji wkładamy całe swoje serce.

Etapem finalnym jest wydruk zdjęcia czy też większej ilości fotografii. Dużo czasu nam zajęło zanim znalazłyśmy drukarnie, która wiernie odwzoruje kolorystykę, zadba o detal na ciemniejszych zdjęciach. Do tego będzie działać szybko i mimo dużej odległości (wysyłka z Niemiec) zaskoczy nas krótkim czasem realizacji zamówienia.
Fotozeszyt od Saal Digital Polska wykorzystuje druk 6 kolorowy na papierze premium o gramaturze 200 g/m², więc kartki zeszytu są dość grube, nie grozi im przerwanie. Strony fotozeszytu i matowa folia ochronna łączone są wysokiej jakości spiralą. Łączenie spiralne wygląda stylowo i umożliwia przy tym płaskie otwieranie stron. Można również całkowicie obrócić strony. Każda strona zeszytu zachwyca kolorem i niesamowitą ostrością zdjęć. Do wyboru jest wiele różnych formatów, a ilość stron możemy dostosować do swoich potrzeb, ale przede wszystkim przeznaczonego budżetu.
Dobry wydruk ma znaczenie. Fotografia zaczyna żyć, cieszyć oko, odbiór jej jest zupełnie inny, kiedy można jej dotknać, przybliżyć. Cieszymy się, że możemy Wam zaproponować produkty premium w atrakcyjnej cenie, poszerzyć swoją ofertę nie tylko o standardowy wydruk ale o kołozeszyty, fotoksiążki, fotografie na płótnie.