Jak to się zaczęło …

Lubimy obserwować. Codziennie szukamy inspiracji wokół, przede wszystkim w innych kobietach. Same przeszłyśmy życiowe przemiany i dziś patrzymy na siebie inaczej, i pomagamy innym spojrzeć nowymi oczami na siebie. Gdy samemu znajdziesz swoje własne piękno, bez problemu dostrzegasz je w innych, jesteś przez nie przyciągany. Wierzymy w moc spojrzenia i w moc przyciągania.

Metamorfozy pokazuja nam Wasze prawdziwe piękno, jesteśmy Waszym lustrem, które później zabieracie ze sobą w dalszą podróż. Jesteśmy szczęśliwe mogąc być jednym z elementów tej przemiany.
Wydobywamy z Was młodość, tę spontaniczność, która płynie prosto z serca. W tym procesie najbardziej musimy zaufać samej sobie by moc czerpac prawdziwa radosc z dokonywanych zmian, dajac sobie na nie przyzwolenie. Każda z nas ma dobre strony, nie każda zauważa, jak wiele ich ma od razu.

Podczas naszych spotkan szukamy powodów do uśmiechu i śmiechu. Nie ścigamy sie z nikim, dzielimy sie dobrymi emocjami i spokojem, jaki mamy w środku. Rozumiemy Twoje/Wasze emocje, widzimy w Tobie/Was to, co najlepsze I mowimy Ci/Wam o tym. Lubimy obserwowac kielkujace w Tobie/Was szczescie I uwieczniać to na fotografii.

Jakie są efekty?

Nasze fotografie to uchwycony moment radości i swiadomości – ilekroć na nie spojrzysz, przypomnisz sobie te wszystkie momenty, które razem przeżyłyśmy i zobaczysz różnicę w postrzeganiu samej siebie. To zostaje z Tobą już na zawsze: swiadomosc swoich atutow, ktore do tej pory chowaly pod plaszczem kompleksow, zmiany przekonan na temat siebie samej, poczucie wewnętrznej równowagi, siła, harmonia oraz wdziecznosc, ktora jest obustronna.

Pozytywne emocje, ktore towarzysza metamorfozie biora sie z odkrycia pewnego rodzaju potencjalu, ktory dotychczas zostal przygaszony z jakiegos powodu. Bywa, że nie mamy swiadomosci ze dotykamy transformacji, ale stawiajac pierwsze kroki w kierunku metamorfoz przekraczamy pewien prog. lubimy slyszec, czuje sie jak nowonarodzona …

daj sobie szansę …

Każdego dnia dostajemy szansę by kochać życie, cieszyć się z tego co mamy, wierzyć w marzenia, mieć odwagę i nauczyć się czegoś nowego. Piękno ma skrzydła, kazda z nas je ma, tylko nie kazda nauczyla sie ich w pełni uzywac. Lecz nigdy nie jest za pozno . Jestesmy dla Ciebie tu I teraz I wspolnie pomozemy je rozlozyc.

Jestes wazna, rownie wazna jak inni, o których dbasz, na których Ci zalezy. Nie pozwalamy Ci o tym zapomniec od momentu spotkania. Z tego co wiemy, to pozniej zostaje juz z Wami. Znajdz dla siebie czas, zrob sobie przyjemnosc. Czasem taki drobiazg moze okazac sie jednym z wazniejszych krokow do zmian.

Dziękujemy za Wasze zaufanie. Do zobaczenia M&M

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.